برای خرید انواع رابیتس و توری گالوانیزه با ما تماس بگیرید: تماس 09121239045

رابیتس ها از از لحاظ جنس و اندازه

دانستنی

در مورخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹

رابیتس ها از از لحاظ جنس  و  اندازه

ورق های قلعی : کیفیت این نوع رابیتس ها بسیار پایین است و غالبا به دلیل پایین بودن قیمت در گذشته مورد استفاده قرار می گرفته است 

ورق های قلعی : کیفیت این نوع رابیتس ها بسیار پایین است و غالبا به دلیل پایین بودن قیمت در گذشته مورد استفاده قرار می گرفته است که در حال حاضر استفاده از آن منسوخ شده است. این رابیتس ها درون کار و گچ دچار زنگ زدگی و خوردگی می شوند و این امر باعث می شود به تدریج مقاومت رابیتس کاهش یابد. درنتیجه به هیچ وجه استفاده از این دسته از رابیتس ها به صرفه نمی باشد و استفاده از آن نیز به هیچ وجه توصیه نمی شود.

ورق های گالوانیزه : رابیتس گالوانیزه گرم آبکاری شده از کشش عرضی و پرس ورق های گالوانیزه گرم تولید می شوند.رابیتس پس از کشش و پرس برش داده شده ، وارد مرحله بسته بندی می شود.

هر بسته رابیتس گالوانیزه دارای 10 برگ رابیتس به ترتیب عرض و طول به ابعاد 60 و 240 سانتی متر میباشد.

رابیتس های گالوانیزه را از لحاظ وزن به دسته های رابیتس سبک ، رابیتس متوسط و رابیتس سنگین تقسیم بندی می کنند که رابیتس سنگین از 1000 گرم تا 1400گرم به ازای هر برگ را شامل می شود.

وزن رابیتس ها به وزن ورقی که از آن ساخته شده است و چه ضخامت ورق اولیه کمتر باشد وزن رابیتس هم کمتر است و بالعکس، هرچه ضخامت ورق اولیه بیشتر باشد وزن رابیتس هم افزایش می یابد.

 

 

 

 

لغات کلیدی : TEHRANRABITS ,RABITS , RP , PM , GM 

رابیتس تهران، رابیتس مسعود ،مسعود رابیتس، تهران  رابیتس، رابیتس گالوانیزه ، رابیتس گالوانیزه 330 گرمی، رابیتس گالوانیزه 400گرمی ، رابیتس گالوانیزه 450 گرمی، رابیتس گالوانیزه 500 گرمی ، رابیتس گالوانیزه 600 گرمی ،رابیتس گالوانیزه 650 گرمی، رابیتس گالوانیزه 700 گرمی ، رابیتس گالوانیزه 750 گرمی ، رابیتس گالوانیزه 800 گرمی ، رابیتس گالوانیزه 850 گرمی ، رابیتس گالوانیزه 1000گرمی ، رابیتس گالوانیزه 1400 گرمی، فروش رابیتس ، قیمت رابیتس ، قیمت رابیتس مسعود ، قیمت رابیتس تهران ،  فروش رابیتس مسعود ، فروش رابیتس تهران ، قیمت رابیتس 400 گرمی ، قیمت رابیتس 700 گرمی، شبکه مش ، مش فولادی ، مش فولادی سبک ، فروش انواع رابیتس ، مش فولادی میلگرد آج دار ،توری حصاری ، توری ، توری پرسی، گابیون ، سیم خاردار خطی ، سیم خاردار حلقوی، سیم خاردار تبری ، قیمت آهن آلات ساختمانی، فروش آهن آلات ساختمانی ، ساختمان عرشه فولادی ، سازه بتنی ، سازه فولادی ،  رابیتس سقف کاذب